Naised

Eesti disainriided Helg kaubamärgilt on mõeldud eelkõige rasedatele ja imetavale emale, kuid valikus on ka täiesti tavalisi naisteriideid. Meie eesmärk on tagada, et värske ema saaks nautida emadust ja läheduse loomist oma pisibeebiga ja tunneks ennast seejuures ilusa naisena! Meie kollektsioonist leiad riided beebi kandmiseks, sünnitusmajja, koju ja ka väljas käimiseks.

Peamiselt oleme naisteriiete disainimisel mõelnud sellele, et neid oleks mugav kanda raseduse ajal ning hiljem võimaldaksid need last toita. Seetõttu pakume eri varrukapikkusega toppe ning ning kleite. Kuna lapse kandmine ja emadus toovad paratamatult kaasa ka figuuri muutuse, on meie valikus rasedusaegsed retuusid ning sünnitusjärgsed kõrge ja poolkõrge pihaosaga retuusid, mis aitavad delikaatselt parandada väljanägemist. Sama lõikega aluspükse on mugav kanda kohe pärast sünnitust.

Veel leiad meie valikust naisteriietega harmoneeruvaid aksessuaare ning beebiriideid ja lasteriideid. Eesti disainriided rasedatele ja imetavale emale on valmistatud Eestis. Kangas on valmistatud Euroopa Liidus ning omab Oeko-Tex sertifikaati.

Valitud filtrid: Tühista filtrid