fbpx

Tootmine

Disainime ja toodame kõik oma tooted Eestis. Meil on oma tootmine ning vajadusel kasutame ka paari Eesti õmblusettevõtet. Meie jaoks on oluline, et ka toodete õmbleja saaks oma töö eest õiglase tasu. Seetõttu ei saa me hinna osas konkureerida Aasias toodetud rõivastega, kus töötajate töötingimustele erilist rõhku ei panda. Samas on meie tootmine oluliselt puhtam ja eetilisem.

Toodame palju tooteid vaid tellimise peale, et vältida ületootmist. See tähendab, et klient peab mõnikord oma kaupa kuni paar nädalat ootama, kuid samas on see valmistatud õiglaselt ning ilma keskkonda liigselt kahjustamata.

Muuhulgas kogume kokku kõik tootmises tekkivad jäägid ning kasutame neid väiksemate rõivaelementide valmistamiseks. Mitmed meie aksessuaarid ongi toodetud rõivaste tootmisest üle jäänud materjalist. Seetõttu on meie tootmine oluliselt keskkonnasõbralikum kui enamus rõivatööstuse ettevõtetes. Tooted, mille valmistamiseks uuskasutame materjale, on meie kodulehel eristatud naeratava maakera märgiga.

SULGE
Add to cart