fbpx

Beebi riided

Beebi riided Tallinnas, Tartus ja mujal Eestis! Valiku meie toodetest leiad siit.

Meie beebi riided on saadaval lastele alates sünnist. Oleme mõelnud ka nendele beebidele, kes on otsustanud sündida pisut varem. Seetõttu hakkavad mitmed meie tooted juba rõivanumbriga 44.

Meie valikust leiad põhilised Eestis toodetud beebiriided nagu body, püksid ja tudukombe. Kõik bodyd ja alt avatud püksid on topeltsuuruses. See tähendab, et bodyd on varustatud jalgade vahel kahe rea trukkidega ning sooniku osad nii bodydel kui pükstel on tagasi keeratavad. See võimaldab tooteid kasutada pikema perioodi jooksul ja säästa raha, sest alla aastane laps kasvab väga kiiresti.

Veel leiad meie valikust beebiriietega harmoneeruvaid mütse, tekke ja kandelinu.

Pakume riideid ka juba natukene suurematele lastele. Valikus on t-särgid ja pluusid, kummi ja paelaga püksid, mis on ideaalsed mähkmevabadele lastele ning muidugi suuremaid mütse ning salle. Praegu on valikus tooted kuni suurusnumbrini 110.

Kõik kodulehel pakutavad tooted on disainitud ja valmistatud Eestis ning ELis toodetud kangast. Kõikide toodete kangad omavad eranditult Oeko-Tex sertifikaati.

Lisaks lasteriietele pakume riideid ka naistele. Peamiselt oleme naisteriiete disainimisel mõelnud sellele, et lapseootus oleks võimalikult mugav ning samu riideid saaks kanda hiljem näiteks lapse toitmiseks.  Seetõttu pakume venivaid toppe ning ning kleite.

Lapse kandmine ja emadus toovad paratamatult kaasa ka figuuri muutuse, seega on meie valikus rasedusaegsed retuusid ning sünnitusjärgsed kõrge ja poolkõrge pihaosaga retuusid.

Lisaks rasedate riietele on meie valikus ka emadusriided: imetamisriided, sünnitusjärgsed püksid. Kõige populaarsemad on meie imetamiskleidid. Oleme nende valmistamisel arvestanud, et need näeksid välja võimalikult neutraalsed ja funktsionaalsed. Paljud naised kasutavad neid ka pärast imetamise lõppu.

Kuna e-poest ostmine on alati paras peavalu, siis meie e-poes on mugav ja tasuta vahetus! Kui Sulle ei sobi suurus või toote tegumood, siis saad selle hõlpsalt tagastada samas kotis, millega kaup Sulle saabus. Seejärel saadame Sulle uue suuruse või teise toote.

Saadame Tallinnas, Tartus ja mujal Eestis mugavalt Itella ja Omniva pakiautomaatidesse. Pakume ka kullerteenust, millega tooted tuuakse Sulle ukseni!

SULGE
Add to cart