fbpx

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab transport?

Kohaletoimetamise hind sõltub ostusummast, samuti sellest, kas soovid tellida tooted pakiautomaati või kulleriga koju. Täpsemalt vaata siit: Kohaletoimetamine.

Kuidas tellida kaupa Soome?

Juhul kui elad Soomes, võid oma kontos kohe oma Soome aadressi välja tuua. Nii saab süsteem aru, millist transpordiviisi Sulle pakkuda. Kui Sa oled aga märkinud oma aadressiks Eesti või tahad sooritada ostu sisselogimata, siis vali ostukorvis esialgu kas kuller või pakiautomaat Eesti, ning vormista tellimus. Järgmisel lehel saad täpsustada nii riiki kui aadressi.

Kas ma saan tooteid ümber vahetada või tagasi saata?

Jah, saab küll. Täpsemalt vaata: E-poe müügitingimused.

Kuidas kasutada sooduskoodi?

Sooduskood tuleb sisestada ostukorvis vasakul olevasse kastikesse Kupongi kood  ja vajutada Rakenda kupong.

Konto registreerimisel märkisin oma koduse aadressi. Soovin pakki tellida aga teisele aadressile. Kus saab aadressi vahetada?

Pärast toodete lisamist ostukorvi vali, millise kulleriga soovid tooteid tellida. Seejärel vajuta Vormista tellimus. Aadressi saab muuta järgmisel lehel paremal veerus.

Mis vahet on mütsidel Heldin ning Dreams?

Müts Heldin on seest ühekordne ning sellel ei ole kõrvakesi. Sobib kandmiseks suvel õues või aastaringselt toas. Müts Dreams on õuemüts. See on topeltkangast ning sobib kandmiseks kevad-sügisesel perioodil ning tuulisemal suvepäeval või suvehommikutel ning – õhtutel. Mütsil on armsad kõrvakesed.

Mis vahet on beebitekkidel?

Meil on valikus kaks erinevat beebitekki. Ühekordne Heldin sobib hästi beebi sissemähkimiseks või suvel lapse katmiseks. Kahekordne Sleepy sobib hästi vankri või käru tekiks tuulisema ilmaga. See tekk beebi sissemähkimiseks nii hea ei ole, kuna lapsel võib hakata palav. Ole lapse sissemähkimisega ettevaatlik kui toas või õues on palav, sest beebid kuumenevad kiiresti üle!

SULGE
Add to cart