fbpx

Maarja Kerner soovitab

Maarja Kerner on endine tipp-võrkpallur ning praegu kolme lapse ema ning abielus Argo Aderiga. Tema tegemistel saab silma peal hoida siin. marja kerners soovitab helb emade ja laste kaubamärki

"Helg on mulle eriti südamelähedane bränd kuna kaksikud said haiglas esimese kingitusena just selle firma pidzaamad ning me olime ülirahul ja tellisime neid veel ja veel, selletõttu on mul ekstra hea meel, et sellist koostööd teha saan ja ka teile miskit tõeliselt head tutvustada saan🙏🏻❤️

Meil kõigil lastel nende jõulukollektsioon seljas. Minu meelest maailma kõige armsamad päkapikud mul 🥲

Piltidelt on näha ka, et ma lihtsalt ei suuda 3 last ühel ajal ilusti poseerima panna, tee mis tahad, ikka üks teeb samal ajal joogat või siis vaatab mujale vms😂 Need pildistamised on ikka kvaliteet meil omaette😀"
marja kerners soovitab helb emade ja laste kaubamärki
Maarja Kerner-Ader
Edine tipptasemel võrkpallur, praegu kolme lapse ema

Maarja on meilt varasemalt tellinud näiteks neid tudukombesid. Temalt saime ka väga head tagasisidet kombe nõrkade kohtade asjus. Nimelt kippusid kombed trukkide juurest katki minema ja just Maarja kommentaarist lähtuvalt muutsime me oma kombede tehnoloogiat, et trukid asuks kõvemal õmblusel.

Seekord valis Maarja välja meie jõuluasjad ning tegime tema kolmele pojale nii pluusid kui püksid.

maarja kerner soovita helg riideid

 

Pluusi mudel on Marcus ja sellel on pidulikkuse lisamiseks kikilips. See on kinni õmmeldud niidiga, nii et kui lipsust ära tüdinete, saab selle ka hõlpsalt eemaldada ja vajadusel ka tagasi õmmelda.

Kaksikutele tegime tavalised Heldin püksid, mis sobivad ka veel mähkmetes lastele, suuremale poisile tegime eritellimusel Savanna lõikega püksid aga punased. Muide meie käest saabki tellida ka erisoovide alusel. Igatahes jagas Maarja pärast oma sotsiaalmeedias üleval välja toodud soovitust ja lubas meil seda ka oma lehel kasutada.

 

SULGE
Add to cart