fbpx

Meie lugu

Olen kahe armsa lapse ema. Emaks saamine on imeline sündmus ning usun, et iga naine tahab ennast siis tunda ilusa ja enesekindlana. Laste saamise järel ei leidnud ma poodidest sobilikke emadusriideid. Õmblemine on mu hobi ning olles natuke enda tarbeks katsetanud, sündis idee luua täiesti eraldi rõivabränd värskele emale. Tahtsin, et ka teised naised saaksid olla uhked oma uue rolli üle kandes mugavaid ja kvaliteetseid emadusrõivaid. Lõigete väljatöötamisel selgus, et päris palju kangast jääb naisterõivaste tootmisest üle. See aga ei sobinud kokku minu keskkonnahoidliku maailmavaatega. Nuputasin veidi ja tuli idee kanga ülejääke kasutada beebirõivaste ja aksessuaaride tootmiseks. Nii kujuneski Helg tootevalik – funktsionaalsed, kaasaegsed ning harmoneeruvad rõivad ja aksessuaarid. Meie tooted on mõeldud imelisele emale ja tema erilisele lapsele, sest koos on helgem!

Tänaseks oleme välja töötanud oma unikaalsed lõiked nii lapseootel naistele kui beebide emmedele ja lastele alates sünnist kuni nelja aastaseks saamiseni. Väga suur osa meie kangastest on loodud kunstnik Alisa Vasina poolt, mis muudab meie tooted ainulaadseks!

Kontaktinfo

Evelyn Müürsepp

Tegevjuht

Brändist

Helg tähendab põhjamaades püha. Kuna meie brändi keskmes on lapse sünd, tundus püha väga sobilik sõna, millega kirjeldada seda imelist ja helget hetke naise elus.

Helg logo moodustab ema ja lapse figuuridest loodud südame, mis sümboliseerib ühtekuuluvust ja armastust.

Soovin Sulle, armas naine, mõnusat kooskasvamist ning loodan, et naudid emadust täiel rinnal!

Meie väärtused

Ohutus – kasutame ainult sellist kangast, mida on ohutu kanda ka beebidel (Oeko-Tex sertifikaadiga).

Mugavus – kasutame pehmet (peamiselt puuvillast) materjali, mis on hingav ning veniv ja mida on kerge selga panna.

Eetilisus – disainime ja valmistame kõik tooted Eestis, järgime sealjuures nii inimeste kui looduse heaolu.

SULGE
Add to cart