fbpx

Laste soe pesu

Laste soe pesu! Valiku leiad meie e-poest.

Laste soe pesu on ideaalne jahedamateks ilmadeks, sest materjal aitab vältida higistamist, pakkudes samas mõnusalt sooja.

Meriinot peetakse ka antibakteriaalseks ning on märgitud, et see kangas määrdub oma loomulike omaduste tõttu vähem. Seetõttu peab seda vähem pesema. Kui aga pesemist on vaja, siis pea meeles, et meriinovillaseid tooteid tuleb alati pesta villaprogrammiga, muidu võivad need pesus kokku tõmmata ning toode kaotab oma välimuse. Ka ei tohiks villa kuuma triikrauaga triikida! Meriinol väga palju positiivseid omadusi, muuhulgas on meie meriinovill 100% naturaalne ja pehme materjal, seega sobib ideaalselt beebidele ja imetavatele emadele. Samuti on villa ökoloogiline jalajälg väike.

Saadame meriinovillased riided Tallinnas, Tartus ja mujal Eestis mugavalt Itella ja Omniva pakiautomaatidesse. Pakume ka kullerteenust, millega tooted tuuakse Sulle ukseni!

Peamiselt oleme naisteriiete disainimisel mõelnud sellele, et lapseootus oleks võimalikult mugav ning samu riideid saaks kanda hiljem näiteks lapse toitmiseks. Seetõttu pakume venivaid toppe ning ning kleite. Oleme nende valmistamisel arvestanud, et need näeksid välja võimalikult neutraalsed ja funktsionaalsed. Paljud naised kasutavad neid ka pärast imetamise lõppu.

Lapse kandmine ja emadus toovad paratamatult kaasa ka figuuri muutuse, seega on meie valikus ka rasedusaegsed retuusid, sünnitusjärgsed kõrge ja poolkõrge pihaosaga retuusid.

Kuna e-poest ostmine on alati paras peavalu, siis meie e-poes on mugav ja tasuta vahetus! Kui Sulle ei sobi suurus või toote tegumood, saad selle hõlpsalt tagastada samas kotis, millega kaup Sulle saabus. Seejärel saadame Sulle uue suuruse või teise toote.

Samuti pakume beebide ja väikelaste riideid. Praegu on valikus tooted kuni suurusnumbrini 110.

Meie valikust leiad põhilised beebiriided nagu body, püksid ja tudukombe. Kõik bodyd ja alt avatud püksid on topeltsuuruses. See tähendab, et bodyd on varustatud jalgade vahel kahe rea trukkidega ning sooniku osad nii bodydel kui pükstel on tagasi keeratavad. See võimaldab tooteid kasutada pikema perioodi jooksul ja säästa raha, sest alla aastane laps kasvab väga kiiresti. Veel leiad meie valikust beebiriietega harmoneeruvaid mütse, tekke ja kandelinu.

Kõik kodulehel pakutavad tooted on disainitud ja valmistatud Eestis ning ELis toodetud kangast. Kõikide toodete kangad omavad eranditult Oeko-Tex sertifikaati.

 

SULGE
Add to cart