fbpx

Püsikliendiprogramm

🖤 Meie püsikliendiprogrammiga tasub kindlasti liituda, sest nii oled esimeste hulgas, kes kuuleb uudistest, allahindlustest ja muust põnevast!

 Mida püsikliendiprogrammiga liitumine annab? 

🖤 Kõige kiirem info sooduspakkumiste ja uudiste kohta – saadame 1-2 korda kuus välja uudiskirja, milles informeerime Sind meie uutest toodetest ja parimatest pakkumistest. Kuigi jagame seda infot ka oma sotsiaalmeedia kanalites, siis selliseid postitusi näeb umbes 10% jälgijatest. Seetõttu ava ikka meie uudiskiri ka, sest sealt saad kogu teabe erinevate loosimängude, allahindluste ja muude kampaaniate kohta kiirelt kätte!

Püsikliendiks regisreerimiseks mine avalehe vasakule ülemise ääre ikoonile Logi sisse/Registreeru ja tee omale konto. Esimesel korral saadetakse su e-maili aadressile ajutine salasõna, mille saad pärast ära muuta. Boonuspunkte näed samuti just MInu konto all.

🖤 Boonuspunktid= raha!  Üllatame Sind aastas paar korda ise boonuspunktide lisamisega ning boonuspunkte saab ka sünnipäeva või lapse sünni puhul! Viimastest pead meid ise teavitama! Saada meile kiri info@helg.ee ning saad ühekordselt 100 boonuspunkti!

NB! Boonupunktid kehtivad 2 kuud alates nende saamisest. Boonuspunkte saab kasutada alates 50 eurosest ostust. Ostu tagastamisel kaotavad kehtivuse ka punktid selles ulatuses, milles tagastus sooritati. Näiteks tagastades kogu ostu, kaotavad kehtivuse terve ostu eest saadud punktid ning tagastades osa tooteid, kaotavad kehtivuse vaid nende eest saadud punktid.

SULGE
Add to cart