fbpx

Hakka püsikliendiks ja saa 10% osturaha tagasi

🖤 Meie püsikliendiprogrammiga tasub kindlasti liituda, sest nii kogud Helg boonuspunkte, samuti oled esimeste hulgas, kes kuuleb uudistest, allahindlustest ja muust põnevast!

 Mida püsikliendiprogrammiga liitumine annab?

🖤 Boonuspunktid= raha! Iga 10 eurose ostu pealt anname Sulle 10 boonuspunkti, mis võrdub ühe euroga. Nii näiteks saab 100 eurose ostu korral lausa 10 eurot järgmiseks ostuks! Lisaks saad 10 punkti, kui kommenteerid enda ostetud toodet meie kodulehel või lisad soovituse meie sotsiaalmeedias või Googles Helg lehel.

Lisaks üllatame Sind aastas paar korda ise boonuspunktide lisamisega ning boonuspunkte saab ka sünnipäeva või lapse sünni puhul! Viimastest pead meid ise teavitama! Saada meile kiri info@helg.ee ning saad ühekordselt 100 boonuspunkti!

NB! Boonupunktid kehtivad 2 kuud alates nende saamisest. Boonuspunkte saab kasutada alates 50 eurosest ostust. Ostu tagastamisel kaotavad kehtivuse ka punktid selles ulatuses, milles tagastus sooritati. Näiteks tagastades kogu ostu, kaotavad kehtivuse terve ostu eest saadud punktid ning tagastades osa tooteid, kaotavad kehtivuse vaid nende eest saadud punktid.

🖤 Kõige kiirem info sooduspakkumiste ja uudiste kohta – saadame 1-2 korda kuus välja uudiskirja, milles informeerime Sind meie uutest toodetest ja parimatest pakkumistest. Kuigi jagame seda infot ka oma sotsiaalmeedia kanalites, siis selliseid postitusi näeb umbes 10% jälgijatest. Seetõttu ava ikka meie uudiskiri ka, sest sealt saad kogu teabe erinevate loosimängude, allahindluste ja muude kampaaniate kohta kiirelt kätte!

Püsikliendiks regisreerimiseks mine avalehe vasakule ülemise ääre ikoonile Logi sisse/Registreeru ja tee omale konto. Esimesel korral saadetakse su e-maili aadressile ajutine salasõna, mille saad pärast ära muuta. Boonuspunkte näed samuti just MInu konto all.

SULGE
Add to cart