fbpx

Kangad

Kasutame ainult kangast, mille päritolus oleme kindlad. Meie jaoks on oluline, et kanga valmistamisel järgitakse rangeid ohutuse- ja keskkonnanõudeid. Seetõttu on kõik meie partnerid Euroopa Liidust.

Kogu kangavalik on vähemalt Oeko-Tex sertifikaadiga, mis tähendab, et sellest valmistatud esemed on ohutud ka beebidele. Ka toodete sees olevad etiketid on võimalikult nahasõbralikud ning trükk nende peal on samuti Oeko-Tex sertifikaadiga. Päris suur hulk kangast on juba ka veel kõrgema GOTS sertifikaadiga ning kasutame ka ümbertöötatud kangast.

Toodete pakendamisel eelistame samuti keskonnasõbralikke materjale nagu papp ja paber. Ära siis imesta, kui saad toote pruunis paberkotis – see on vaid üks võimalus meid ümbritsevat keskkonda säästa!

Kangavalik

Praegu valikus olevad kangad leiad altpoolt. Kanga olemasolul on Sul võimalik tellida e-poes müügil olevaid tooteid isegi juhul kui sellist valikut e-poes ei ole. Trikotaaz sobib hästi pika ja lühikse käisega pluusideks ning kleitideks ja retuusideks, samuti mütsideks sallideks. Dressikangas sobib eelkõige dressideks, pusakleitideks ning ka teatud juhtudel retuusideks ning mütsideks. Anna oma soovist teada ja me ütleme, kas see on teostatav.

Ühevärviline trikotaaz ja meriino interlock

Mustriline trikotoaaz

Aasaline ja seest uhutud dressikangas

Tähekese mustriga kangad on vastavalt tumedamad seest uhutud pehmed ja paksud dressikangad ning heledamad tepitud kangad. Ülejäänud on keskmise paksusega aasalised dressikangad.

 

 

SULGE
Add to cart