Aksessuaarid

Meie valikust leiad beebitekid, mähkimistekid ja beebimütsid. Samuti on meie valikus väikelastele mõeldud mütse ja salle.

Ühekordsest kangast suuremat beebitekki on muuhulgas võimalik kasutada beebi sissemähkimiseks, et suurendada beebi turvatunnet ja parandada tema und. Kahekordset beebitekki on võimalik kasutada näiteks pealmise tekina kärus.

Meie valikus on mitme erineva värvi ja tegumoega beebi- ja väikelapse mütsi ning salli. Nende toodete puhul oleme proovinud arvestada sellega, et neid oleks mugav eemaldada ka näiteks magavalt lapselt.

Pakume ka kandelinasid. Vaata kindlasti ka aksessuaaridega samast kangast beebiriideid!

Kõik kodulehel pakutavad tooted, sealhulgas beebitekid, mähkimistekid ja beebimütsid on disainitud ja valmistatud Eestis ning ELis toodetud kangast. Kõikide toodete valmistamiseks kasutatud kangad omavad eranditult Oeko-Tex sertifikaati.

Mitmed aksessuaarid on toodetud rõivaste kaastoodetena, et kasutada ära võimalikult suur hulk kangast. See muudab meie tootmise oluliselt eetilisemaks ja keskkonnasõbralikumaks kui enamus rõivatööstuses tegutsevates ettevõtetes.

Valitud filtrid: Tühista filtrid