fbpx

Miks soetada Helg tooteid

Mugavus

Imetamine on oluliselt mugavam ja kiirem kui teha seda selleks ette nähtud riietes – kasutades imetamisrinnahoidjat, imetamispluusi või imetamiskleiti. Imetamisriietes on imetamine ka turvalisem ja delikaatsem – sa ei pea paljastama kõhtu ja selga, et lapsele rinda anda. See on eriti oluline siis kui sa oled avalikus kohas või on oht külma saada. Tihti mõtleb värske ema rohkem lapse heaolu peale aga tea, et kui sina ennast hästi tunned ja imetamine on sinu jaoks mugav, siis on ka sinu laps õnnelikum ja rahulolevam!

Pikem kasutusaeg

Oleme mitmete toodete disainil lähtunud sellest, et neid saaks kasutada ka peale imetamise lõppu. Samuti saab mitmeid beebi bodysid ja pükse  kasutada pikemalt. See tähendab, et bodyd on varustatud jalgade vahel kahe rea trukkidega ning sooniku osad nii bodydel kui pükstel on tagasi keeratavad.

Kvaliteetne materjal

Nii imetava ema tundlikule nahale kui ka beebi õrnale nahale sobib vaid kõige kvaliteetsem kangas. Peamiselt kasutame puuvilla, milles vajaliku venivuse saavutamiseks on lisatud minimaalselt elastaani. Mõned tooted on ka pehmest modaalist ning mõnedele kangastele on venivuse saavutamiseks  ning kortsumise vähendamiseks lisatud lükrat. Kasutame eranditult ainult Euroopas valmistatud ning Oeko-Tex kvaliteedimärgisega materjali. See tähendab, et kangas on valminud range järelvalve all ning seda on ohutu kasutada ka beebidel.

Disainitud ja õmmeldud Eestis

Kõik Helg tooted on kavandatud ja õmmeldud Eestis. Sellega tagame toodete oluliselt parema kvaliteedi ja seisame ka selle eest, et meie tooted on valmistatud eetiliselt ning õiglaselt. Toodete disainimisel oleme aluseks võtnud ka meie inimestele omase kehatüübi, mistõttu on riided parema istuvusega. Kui sa hoolid inimeste ja keskkonna heaolust, siis sa kindlasti tead, et internetist leiab riideid igasuguse kvaliteedi ja hinnaga, kuid tihti on need toodetud Aasias, kus toodete kvaliteedile ja tööliste heaolule tähelepanu ei pöörata.

 

SULGE
Add to cart