fbpx

Lasteriided

Helg lasteriided on saadaval suuruseni kuni 110cm! Tootevaliku leiad meie e-poest.

Meie e-poest on müügil lasteriided suurusnumbrini 110 cm. Valikus on t-särgid ja pluusid, kummi ja paelaga püksid, mis on ideaalsed mähkmevabadele lastele ning muidugi suuremaid mütse ning salle.

Lisaks lasteriietele on meie tootevalikult ka beebiriideid lastele alates sünnist. Oleme mõelnud ka nendele beebidele, kes on otsustanud sündida pisut varem. Seetõttu hakkavad mitmed meie tooted juba rõivanumbriga 44. Veel leiad meie valikust beebiriietega harmoneeruvaid mütse, tekke ja kandelinu.

Meie valikust leiad põhilised beebiriided nagu body, püksid ja tudukombe. Kõik bodyd ja alt avatud püksid on topeltsuuruses. See tähendab, et bodyd on varustatud jalgade vahel kahe rea trukkidega ning sooniku osad nii bodydel kui pükstel on tagasi keeratavad. See võimaldab tooteid kasutada pikema perioodi jooksul ja säästa raha, sest alla aastane laps kasvab väga kiiresti.

Meie valikust leiab ka meriinokangast tooteid, mis on vastsündinule, väikelapsele ja imetavale emale ideaalsed, sest materjal aitab vältida higistamist, pakkudes samas mõnusalt sooja. Eriti hea on kanda talvel ja ka sügisel, kui ilmad juba jahedamaks kisuvad.

Kuna e-poest ostmine on alati paras peavalu, siis meie e-poes on mugav ja tasuta vahetus! Kui Sulle ei sobi suurus või toote tegumood, siis saad selle hõlpsalt tagastada samas kotis, millega kaup Sulle saabus. Seejärel saadame Sulle uue suuruse või teise toote.

Saadame Tallinnas, Tartus ja mujal Eestis mugavalt Itella ja Omniva pakiautomaatidesse. Pakume ka kullerteenust, millega tooted tuuakse Sulle ukseni!

Kõik kodulehel pakutavad tooted on disainitud ja valmistatud Eestis ning ELis toodetud kangast. Kõikide toodete kangad omavad eranditult Oeko-Tex sertifikaati.

 

SULGE
Add to cart