Kohaletoimetamine

Üle 35 eurose tellimusega pakume tasuta kohaletoimetamist (palun logi soodustuse saamiseks sisse)!

  Laos olevaid tooteid postitame kolm korda nädalas!

Pakime kaupa esmaspäeviti, kolmapäeviti ning reedeti. Tellimuse täitmiseks kulub meil keskmiselt kolm tööpäeva, sest varume lattu väikese koguse kaupa ja korraga mitmete tellimuste puhul võib vaja olla kaupa jooksvalt juurde toota.

 Kuna meil on usin õmbleja, saame tooteid kiiresti juurde teha, kuid tarne aeg võib ka mõne päeva võrra pikeneda. Teavitame Sind võimalikust tarne hilinemisest esimesel võimalusel.

Saadetiste kohaletoimetamiseks kasutame Itella Smartposti ning Omniva pakiautomaate ning kullereid. Omalt poolt paneme paki teele kolme tööpäeva jooksul alates tellimuse saamisest. Edasine sõltub juba partnerfirmadest, kuid reeglina ei tohiks paki kätte saamine võtta aega rohkem kui neli tööpäeva.

Kaupu saadame üle terve maailma, kuid transpordi tasu on fikseeritud järgmistesse riikidesse saatmisel:

Eesti: pakiautomaati 2,95 (Itella) või 3,50 (Omniva) eurot. Kui tellid tooteid  püsikleindina rohkem kui 35 euro eest ning valid kohaletoimetamiseks pakiautomaadi, siis lisatasu me selle eest ei küsi! Kui aga soovid kasutada kulleriteenust, lisandub 6.90 eurot kauba kättetoimetamise eest.  Kättetoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.

Teised Baltikumi riigid: saadetis kulleriga 10 eurot, üle 99 euro suuruse ostu on transport tasuta.

Soome: saadetis Itella pakiautomaati 10 eurot ning kulleriga 25 eurot, üle 99 euro suuruse ostu on transport tasuta.

Muu Euroopa* (Saksamaa, Suurbritannia, Taani, Rootsi, Iirimaa, Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania, Holland, Austria, Poola, Belgia, Kreeka,Tšehhi, Portugal, Luksemburg, Ungari, Slovakkia, Sloveenia, Malta, Küpros, Bulgaaria, Horvaatia ja Rumeenia) saadetis kulleriga 25 eurot, üle 149 euro suuruse ostu on transport tasuta.

* va Norra, Šveits, Island, kus kauab saatmine kulleriga on 35 eurot ning üle 199 euro suuruse ostu on transport tasuta.

Muudesse riikidesse toimetamiseks kirjuta info@helg.ee ning proovime leida sulle sobivaima lahenduse.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Sinuni 5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Täpsemalt saad lugeda e-poe müügitingimustest.