fbpx

Kohaletoimetamine

Üle 69 eurose tellimusega TASUTA postitamine. Laos olevaid tooteid postitame kolm korda nädalas.

Pakime kaupa esmaspäeviti, kolmapäeviti ning reedeti. Kuna õmbleme enamus tooteid vastavalt Su tellimusele, siis kulub meil tellimuse täitmiseks keskmiselt nädal aega.

Vahel tabab meid korraga ka suurem tellimuste laviin, kuid kuna meil on usinad õmblejad, saame tooteid kiiresti juurde teha, kuid tarne aeg võib ka mõne päeva võrra pikeneda. Teavitame Sind võimalikust tarne hilinemisest esimesel võimalusel.

Saadetiste kohaletoimetamiseks kasutame Itella Smartposti ning Omniva pakiautomaate ning kullereid. Omalt poolt paneme paki teele tavaliselt nädala jooksul alates tellimuse saamisest. Edasine sõltub juba partnerfirmadest.

Kaupu saadame üle terve maailma, kuid transpordi tasu on fikseeritud järgmistesse riikidesse saatmisel:

Eesti: pakiautomaati 2,95 (Itella) või 3,50 (Omniva) eurot. Kui tellid tooteid püsikliendina rohkem kui 69 euro eest ning valid kohaletoimetamiseks pakiautomaadi, siis lisatasu me selle eest ei küsi! Kui aga soovid kasutada kulleriteenust, lisandub 6.90 eurot kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.

Teised Baltikumi riigid: saadetis kulleriga 10 eurot, üle 99 euro suuruse ostu on transport tasuta.

Soome: saadetis Itella pakiautomaati 10 eurot ning kulleriga 25 eurot, üle 99 euro suuruse ostu on transport tasuta.

Muu Euroopa* (Saksamaa, Suurbritannia, Taani, Rootsi, Iirimaa, Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania, Holland, Austria, Poola, Belgia, Kreeka,Tšehhi, Portugal, Luksemburg, Ungari, Slovakkia, Sloveenia, Malta, Küpros, Bulgaaria, Horvaatia ja Rumeenia) saadetis kulleriga 25 eurot, üle 149 euro suuruse ostu on transport tasuta.

* va Norra, Šveits, Island, kus kauab saatmine kulleriga on 35 eurot ning üle 199 euro suuruse ostu on transport tasuta.

Muudesse riikidesse toimetamiseks kirjuta info@helg.ee ning proovime leida sulle sobivaima lahenduse.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Sinuni nädala jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kahe nädala jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Täpsemalt saad lugeda e-poe müügitingimustest.

SULGE
Add to cart