fbpx

Imetamisriided

Helg imetamisriided on mõeldud naisele, kes soovivad värske emana endiselt head välja näha.

Meie imetamisriided on meie peamine müügiartikkel, sest venivast ja kvaliteetsest materjalist tooteid saab kasutada juba raseduse ajal. Sünnitusjärgsete riiete (peamiselt pükste) abil saab delikaatselt parandada sünnitusjärgset figuuri. Meie valikus on rasedusaegsed retuusid, sünnitusjärgsed kõrge ja poolkõrge pihaosaga retuusid.

Peamiselt oleme naisteriiete disainimisel mõelnud sellele, et lapseootus oleks võimalikult mugav ning samu riideid saaks kanda hiljem näiteks lapse toitmiseks. Seetõttu pakume venivaid toppe ning ning kleite. Oleme nende valmistamisel arvestanud, et need näeksid välja võimalikult neutraalsed ja funktsionaalsed. Paljud naised kasutavad neid ka pärast imetamise lõppu.

Lisaks rasedate riietele on meie valikus emadusriided: imetamisriided, sünnitusjärgsed püksid. Kõige populaarsemad on meie imetamiskleidid.

Kuna e-poest ostmine on alati paras peavalu, siis meie e-poes on mugav ja tasuta vahetus! Kui Sulle ei sobi suurus või toote tegumood, saad selle hõlpsalt tagastada samas kotis, millega kaup Sulle saabus. Seejärel saadame Sulle uue suuruse või teise toote.

Imetamisriided saadame Sulle Tallinnas, Tartus ja mujal Eestis mugavalt Itella ja Omniva pakiautomaatidesse. Pakume ka kullerteenust, millega tooted tuuakse Sulle ukseni!

Samuti pakume beebide ja väikelaste riideid. Praegu on valikus tooted kuni suurusnumbrini 110.

Meie beebiriided on saadaval lastele alates sünnist. Oleme mõelnud ka nendele beebidele, kes on otsustanud sündida pisut varem. Seetõttu hakkavad mitmed meie tooted juba rõivanumbriga 44.

Meie valikust leiad põhilised beebiriided nagu body, püksid ja tudukombe. Kõik bodyd ja alt avatud püksid on topeltsuuruses. See tähendab, et bodyd on varustatud jalgade vahel kahe rea trukkidega ning sooniku osad nii bodydel kui pükstel on tagasi keeratavad. See võimaldab tooteid kasutada pikema perioodi jooksul ja säästa raha, sest alla aastane laps kasvab väga kiiresti. Veel leiad meie valikust beebiriietega harmoneeruvaid mütse, tekke ja kandelinu.

Pakume riideid ka juba natukene suurematele lastele. Valikus on t-särgid ja pluusid, kummi ja paelaga püksid, mis on ideaalsed mähmevabadele lastele ning muidugi suuremaid mütse ning salle.

Kõik kodulehel pakutavad tooted on disainitud ja valmistatud Eestis ning ELis toodetud kangast. Kõikide toodete kangad omavad eranditult Oeko-Tex sertifikaati.

SULGE
Add to cart