Disaini ise pluus Heldin

39.90

Sa ei leidnud meie valikust sobivat pluusi? Disaini see ise!

Siit leiad valiku meie erinevatest pluusidest ja materjalidest, millest saad ise kokku panna sobivaima. Vali endale meelepärased omadused: muster, funktsioon, varruka pikkus ning suurus.

Lisa sobiv toode ostukorvi ning maksmise järel võtame selle kohe töösse. Meil on tubli õmbleja, kes ka eritellimusi jõuab ära täita umbes nädalaga. Mõnikord kiiremal ajal võime vajada veel paari lisapäeva, kuid kõik kangad, mida pakume, on kohe olemas.

Tooted disainime ja õmbleme siinsamas Eestis, kangas on toodetud Euroopa Liidus. Materjal sisaldab 95% puuvilla ja 5% elastaani. Kangas ja etikettide trükk on Oeko-Tex sertifikaadiga, mis tähendab, et seda on ohutu kasutada ka beebidel.

Valikutest:

Muster. Kõik mustrid on kohe saadaval. Kangas on 210 g/m2 siledapinnaline trikotaaz.

Funktsioon. Kuna meie klientideks on lapseootel naised ja imetavad emad, siis pakume eri funktsioonidega pluuse.

  • Raseda funktsiooni korral on pluusil külgedel voldikesed, mis mahutavad rasedakõhu. Kasutame voldikeste juures silikoonpaela, et õmblused pidevalt suurenevat kõhtu mahutades ei katkeks. Samas oleme arvestanud ka sellega, et pärast sünnitust vajab naise keha taastumiseks aega ja nii sobib seda pluusi kanda ka mitmeid kuid pärast sünnitust. Vaata pildil 1 kuvatud voldikesi.
  • Imetamise funktsiooni korral on pluusil keskel läbilõige ja ees topelt kangas. Pealmist kihti üles nihutades ja alumist kihti alla nihutades saab rinna delikaatselt paljastada. Pluusil pole segavaid lukke ja rinna paljastamine on kiire. Alumisel osal on ka kvaliteetne kumm, mis ei lase rinnaosal liigselt välja venida. Vaata pildil 1 kuvatud imetamisfunktsiooni.
  • Rasedus- ja imetamisfunktsiooni korral on pluusil olemas nii raseda kõhtu mahutavad voldikesed kui ka imetamisfunktsioon. Nii saab pluusi kanda alates esimestest raseduskuudest kuni imetamise lõpetamiseni. Meie voldikeste osa ei ole väga suur ja seega on sobilik kanda ka pärast sünnitust. Vaata pildil 1 kuvatud imetamisfunktsiooni ja voldikesi.
  • Tavalise pluusi korral ei ole pluusil ees mingeid läbilõikeid ja neid saavad kanda kõik naised, kellele meie muster või ühevärviline kangas ja mudel meeldib!

Lisaks saad valida lühikese või pika varruka vahel ning loomulikult endale sobiva suuruse.

Kõiki tooteid saab tasuta vahetada, isegi kui oleme selle spetsiaalselt Sulle teinud!

Kirjeldus

Disaini Ise Pluus on kõikidele nendele klientidele, kes meie valmistoodete valikust sobivat toodet ei leidnud!

Saad ise valida, millise funktsiooniga on toode, sobiva kanga ning kas sellel on pikad või lühikesed varrukad!

Lisainfo

Kaal 0.01 kg

Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.