Põlvelapid Jussike

7.40
4.81

Kasvueas lapse pükste põlved kipuvad ikka kuluma, tee mis tahad! Pakume ilusat võimalust neid katkiseid kohti katta. Nutikas lahendus on ka juba enne põlvekoha kulumist sellele tugevduseks panna põlvelapp, sest lapsel, kes armastab põlvede peal mängida, on siis ka natukene pehmem.

Toote paigaldamiseks ei ole vaja muud kui triikrauda, sest põlvelapi sisemisel poolel on liim, mis on esialgu kaetud paberiga. Paber tuleb eemaldada ja liimiga pool asetada augu peale ning kuuma triikrauaga kinni triikida. Kindluse mõttes võiks lapi ääred veel toote külge ka kinni õmmelda.

Toode on valmistatud kangajääkidest, mida kogume kokku kõikide toodete tootmisel. Meie eesmärk on eetiline tootmine, mille käigus minimeerime jääkide mahtu.

 

Kirjeldus

Need põlvelapid on valmistatud eetiliselt ja keskkonnasõbralikult, sest on tehtud kangajääkidest.

Topelt puuvillased põlvelapid on alt kaetud liimipoolega, mida saab kuuma triikrauga kiiresti katkisele kohale kleepida.

Põlvelapid on õmmeldud Eestis,, kangas on toodetud Euroopa Liidus. Materjal Materjalidsisaldab 95% puuvilla ja 5% elastaani. Kangas ja etikettide trükk on Oeko-Tex sertifikaadiga, mis tähendab, et seda on ohutu kasutada ka beebidel.

Lisainfo

Kaal 0.01 kg

Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…