fbpx

Kaisukas Bunny (erinevad värvid)

5.00

hall loomamusterhall loomamusterlilla loomamusterlilla loomamusterroheline koaala musterroheline koaala musterroosa koaala musterroosa koaala muster
Tühista
Võrdle

See kaisukas on mõeldud beebile, kuna seda on lihtne haarata ja käes hoida. Kaisukas pakub paljudele lastele lohutust ning turvatunnet.  Toode on valmistatud kangajääkidest, mida kogume kokku kõikide toodete tootmisel. Meie eesmärk on eetiline tootmine, mille käigus minimeerime jääkide mahtu. Antud toote tulu suuname heategevuseks. Toote välimus võib mõnevõrra pildist erineda, kuna kangajäägid on erinevad. Siiski kasutame kindlaid kombinatsioone: roosa ja roheline koaalamuster tumehalliga, helehall kangas helehalli täpi või loomamustriga ning helelilla helelilla täppidega või loomamustriga.  Palun vali toote värv valikust.

 

Toote kirjeldus

See kaisukas esindab eetilist ja keskkonnasõbralikku tootmist, sest on tehtud kangajääkidest.

Kogu kaisuka müügist saadud tulu läheb heategevuseks – selle eest annatatakse Helg riideid nendele peredele, kes endale uusi riideid lubada ei saa (suurpered, üksikvanemad).

Kaisukas on disainitud ja õmmeldud Eestis,, kangas on toodetud Euroopa Liidus. Materjal Materjalidsisaldab 95% puuvilla ja 5% elastaani. Kangas ja etikettide trükk on Oeko-Tex sertifikaadiga, mis tähendab, et seda on ohutu kasutada ka beebidel.

Hooldusjuhis

Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.

Hinnangud

Hetkel pole siin arvamusi.

Ole esimene “Kaisukas Bunny (erinevad värvid)” hindaja.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga