Helg e-kinkekaart 50€

62.50 40.63

Otsid kinki kallile inimesele, aga ei tea täpsemalt mida? Sellisel juhul on sobivaks kingiideeks kinkekaart, mis sobib nii lapsepuhkusele minejale, katsikuteks või sünnipäevaks!

E-kinkekaardi puhul on mugav see, et ei pea kaarti füüsiliselt üle andma. Saad valida, kas soovid kaarti enda e-mailile, et see kingisaajale ise saata või saadame kaardi Sinu eest. Sellisel juhul lisa märkuste lahtrisse kingisaaja nimi ning vajadusel täiendav info (sõnum kingisaajale ja info meile, kas informeerime kingisaajat sellest, kes kingituse saatis). Võid meile alati ka täiendavalt kirjutada info@helg.ee, kui Sa ei leia märkuste lahtrit või soovid midagi lisaks teada anda.

Kinkekaardi tingimused:

Kui ostukorvi summa on suurem, kui kinkekaardi väärtus, tuleb puuduolev summa tasuda läbi internetipanga.

Kinkekaart kehtib 6 kuud.

Kinkekaardi väärtusest väiksema ostu korral vaheraha ei tagastata.

Kinkekaarti ei saa rahaks vahetada. Kinkekaardi eest ostetud tooteid saab vahetada, kuid mitte tagastada. Kui vahetamisel ületab summa eelmise toote väärtuse, tuleb puuduolev osa kliendil juurde tasuda. Kui vahetatav toode on odavam, siis ülejäävat summat ei tagastata.

Kinkekaardi summa tuleb kasutada ühe korraga.

Tootekood: 2775 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kinkekaarti on kahes väärtuses: 25 eurot ja 50 eurot.

Saadaval nii paberkandjal kui e-kaart.

Siit saad osta e-kaardi, mille saadame kas Sinu või kingisaaja e-maili aadressile.

Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.