Teksa retuusid CarryMe

(1 kasutaja arvamus)

29.00

tumesinine teksatumesinine teksatumesinine teksa
Tühista
Võrdle

Puusi ja taljet kergelt toetavad tumesinised pikad teksaretuusid, mida saavad kanda kõik naised. Retuuside pihaosa on külgedelt kõrge ja on eest madalama topeltkangaga, mistõttu on neid eriti mugav kanda raseduse ajal. Samas on see lõige mugav ka tavakasutajale ja naisele pärast sünnitutust. Ees olev ja põiki jooksev topeltkangas korrigeerib delikaatselt taljet alakõhust ning külgedelt.

Materjal sisaldab 92% puuvilla ja 8% elastaani. Kangas ja etikettide trükk on Oeko-Tex sertifikaadiga, mis tähendab, et seda on ohutu kasutada ka beebidel.

Toote kirjeldus

Väga venivad teksa retuusid, mida saab kanda terve rasedusaja ning pärast sünnitust.

Kanna koos Feedme tuunikaga!

Hooldusjuhis

Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.

1 hinnang

  1. Mari-Liis

    (kinnitatud omanik):

    Kui naiselik mudel ja kui hea on tunda oma keha jälle sellisena nagu enne beebiootust. Kangas jätab tõesti mulje nagu oleks moekad teksad jalas. Väga hea pehme materjal ja mugav kanda, kuskilt ei pitsita. Suurus sobis täpselt mu kehaga. Kui tore, et Eestis on nii hea valikuga kohapeal disainitud ja õmmeldud riided.

Lisa hinnang

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted