Mida kanda beebit toites?

Juba lapseootuse ajal ning ka pärast sünnitust on loomulik, et ema mõtleb esimesena just oma lapse heaolule. Eesti statistika näitab, et õnneks on meie emad veel valmis pakkuma lapsele kõige paremat esimest toitu – rinnapiima. Aga mida kanda selleks, et imetamine oleks võimalikult mugav?

Siin tuleb appi uus eestmaine ema-beebi kaubamärk Helg, mis oma e-poe avas sellel emadepäeval. Helg naisteriided on mõeldud eelkõige väikelapse emale. Meie eesmärk on tagada, et värske ema saaks nautida emadust ja läheduse loomist oma pisibeebiga ja tunneks ennast seejuures ilusa naisena!

Peamiselt oleme naisteriiete disainimisel mõelnud sellele, et need võimaldaksid last toita. Seetõttu pakume eri varrukapikkusega toppe ning ning kleite, samuti imetamiseks sobilikke öö- ja alusriideid. Kuna emadus ei tähenda ainult lapse toitmist, vaid paratamatult ka figuuri muutust, on meie valikus kõrge ja poolkõrge pihaosaga retuusid, mis aitavad delikaatselt parandada väljanägemist. Sama lõikega aluspükse on mugav kanda kohe pärast sünnitust.

Et emal oleks lihtsam, on Helg teinud valmis ka naisteriietega harmoneeruva kollektsiooni beebidele! Oleme mõelnud ka nendele pisikestele, kes on otsustanud tulla pisut varem ja nii on osa meie toodetest saadaval juba suurusnumbrist 44.


Kõik Helg tooted on kavandatud ja õmmeldud Eestis. Sellega tagame toodete oluliselt parema kvaliteedi ja seisame ka selle eest, et meie tooted on valmistatud eetiliselt, õiglaselt ning keskkonda hoidvalt. Toodete disainimisel oleme aluseks võtnud Eesti inimestele omase kehatüübi, mistõttu on riided parema istuvusega.

Helg esimesest kollektsioonist leiab ema endale ja beebile riided sünnitusmajja, koju ja ka väljas käimiseks.

Jaga seda postitust!

Autorist : Evelyn

0 Kommentaari